Волинь: прокурор області Максим Киричук приймав громадян у Журавичах

Волинь: прокурор області Максим Киричук приймав громадян у Журавичах

10.11.16 16:55 0 297
Прокурор Волині Максим Киричук здійснив прийом громадян у Журавичівській сільській раді Ківерцівського району.

На прийом зі своїми проблемами й скаргами звернулося близько десятка волинян.

Люди скаржилися на неможливість приватизації земельних ділянок та інші порушення земельного законодавства, а також на невиплату зарплати ліквідаторами ДП «Торфодобувне підприємство «Журавичі».

Сільський голова Журавич звернулася до прокурора області щодо законності надання у власність громадянам земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на площі 34 га за межами населених пунктів Журавичівської сільської ради.

Прокурор Волині довів до відома громади, що 21 жовтня поточного року за фактом зловживання владою та службовим становищем службовими особами Головного управління Держгеокадастру в області, які, діючи в інтересах третіх юридичних та фізичних осіб, прийняли та зареєстрували заяви громадян – жителів Волинської області щодо надання у власність цих земельних ділянок, розпочато кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування, яке провадить Луцький відділ поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Задля ретельного вивчення та прийняття законних і обґрунтованих рішень, прокурор області прийняв усі заяви і скарги громадян, які звернулися на особистий прийом, а в окремих випадках надав їм роз’яснення вимог чинного законодавства.

Відповідь усім заявникам буде надано у встановлений законом термін.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Що таке тюнінг автомобіля?

КОМЕНТАРІ