Волинь: заступник прокурора області Ярослав Голинський відвідав Ковельську виховну колонію

Волинь: заступник прокурора області Ярослав Голинський відвідав Ковельську виховну колонію

10.11.16 12:20 0 288
8 листопада 2016 року заступник прокурора області Ярослав Голинський здійснив виїзд у Ковельську виховну колонію Управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, у якій на даний час відбувають покарання 58 осіб.

Під час візиту звернуто увагу на питання додержання конституційних прав ув’язнених, їх матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, дотримання права на отримання професійно-технічної та загальноосвітньої освіти.

Окрім того, заступник прокурора області вислухав засуджених неповнолітніх, які виявили бажання звернутися до нього на особистий прийом. Вихованці колонії зверталися з питань порядку оскарження рішень судів, а також порядку відбування покарання та умов звільнення. На усі поставлені запитання вони отримали ґрунтовні роз’яснення вимог чинного законодавства.

Питання додержання у Ковельській виховній колонії вимог кримінально-виконавчого законодавства під час відбування покарання неповнолітніми постійно перебувають на контролі прокуратури області. Робота на цьому напрямі триває.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Кадрові зміни ...
Наступна новина: Спеціальна комісія ...

КОМЕНТАРІ