На Волині викрито злочинну схему вимагання коштів із забудовників

На Волині викрито злочинну схему вимагання коштів із забудовників

13.11.16 09:20 0 277
Прокуратурою Волинської області спільно із працівниками СБУ у Волинській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області викрито злочинну схему, запроваджену групою осіб для одержання неправомірної вигоди.

Так, один із високопосадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області за попередньою змовою із юристом та спеціалістом-проектантом, які є працівниками підприємств у сфері будівництва та проектування, налагодили корупційний механізм з систематичним вимаганням неправомірної вигоди від осіб, зацікавлених в отриманні дозвільних документів в сфері містобудівної діяльності.

Задокументовано факти вимагання від громадян, які є замовниками нових будівництв, значних сум коштів, від 1000 доларів США до 2500 доларів США, за здійснення реєстрацій та безперешкодне отримання декларацій про початок будівельних робіт.

Наразі органом досудового розслідування проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, зокрема обшуки, в ході яких вилучено понад 30 тис. доларів США, після завершення яких буде вирішуватись питання про повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), затримання їх в порядку ст. 208 КПК України, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку муніципальна ...

КОМЕНТАРІ