загрузка...
 Чернігів: Протоколи про адміністративні правопорушення Екологічна інспекція складати може,- визнав суд

Чернігів: Протоколи про адміністративні правопорушення Екологічна інспекція складати може,- визнав суд

15.11.16 13:40 0 323
Комунальна Екологічна інспекція у м. Чернігові має право складати протоколи про адміністративні правопорушення, - таким є висновок Київського апеляційного адміністративного суду. Він міститься в його нещодавньому (від 25 жовтня) рішенні у справі №750/5079/16-а.

Вочевидь, це перше в Україні рішення апеляційного адміністративного суду в такому питанні, як правомірність створення екологічних інспекцій органами місцевого самоврядування територіальних громад та межі повноважень цих інспекцій.

Апеляційний суд переглядав рішення суду першої інстанції щодо одного з протоколів, складених екологічною інспекцією в нашому місті. Адміністративне правопорушення полягало в порушенні «Правил благоустрою міста Чернігова» і було виявлене та зафіксоване на початку березня.

Суд першої інстанції тоді зазначив, що створення екологічної інспекції у складі КП «АТП 2528» Чернігівської міської ради та покладання на її працівників обов'язку складення протоколів про адмінправопорушення не відповідає законодавству.

Тепер судова колегія апеляційного суду визнала такий висновок помилковим, про що й зазначила в своєму рішенні.

Помилковий висновок з мотивувальної частини судового рішення виключений.

Довідково:

Зараз Екологічна інспекція у м. Чернігові є підрозділом Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцька міська клінічна ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ