В рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Юрій Ништа навідалися до Лошнева аби проінспектувати хід робіт із заміни даху житлового будинку вже котре поспілкувався з Марією Сергіївною, уточнив проблемні питання, які потребують відповідного реагування.
"Проблема соціального захисту учасників АТО та їхніх родин на є одним з найбільш пріоритетних в роботі адміністрації", - зазначає Юрій Ништа.
Нагадаємо, наступного тижня минає річниця смерті Сергія Чури. Чоловік помер 15 листопада у військовому госпіталі після важкого поранення в зоні АТО. Теребовлянщина прощалася з ним 19 листопада.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Разновидность столешниц для ...
Наступна новина: У Чернівцях триває Тиждень ...
Como escolher o CNAE correto sem confundir atividade principal, atividade secundária e descrição comercial
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?