Вінничина: дитячий дошкільний заклад с.Городківка на Крижопільщині матиме тепло (+фото)

Вінничина: дитячий дошкільний заклад с.Городківка на Крижопільщині матиме тепло (+фото)

15.11.16 11:50 0 288
11 листопада 2016 року почала працювати котельня дошкільного навчального закладу №2 «Берізка» с. Городківка. До цього часу використовувалось пічне опалення.

Кошти на будівництво – 357 тис. грн. - виділено з бюджету сільської ради, ще 126 тис. грн. - за підтримки народного депутата України Юрія Македона.

Окрім будівництва котельні, замінено всю систему теплопостачання (батареї, труби). Повністю перекрито приміщення ДНЗ №2 (1500 кв. м.), на що з бюджету сільської ради виділено 650 тис. грн.

Котельня працює на твердому паливі (дрова, вугілля).

у дитячому садочку виховується 79 дошкільнят – це найбільше з чотирьох дошкільних закладів с. Городківка, 29 малят з наступного року підуть до першого класу. Їх вихованням займається 20 працівників ДНЗ.

Температурний режим повністю відповідає нормам.

З нагоди такої події у дошкільний заклад прибули голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір, Городківський сільський голова Олександр Гаврилюк, помічник народного депутата Юрія Македона В'ячеслав Березовський. Вони побажали вихованцям, працівникам закладу, батькам успіхів у навчанні та праці.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ