загрузка...
 У Луцьку презентували мистецький соціальний проект “Мій тато став зіркою”

У Луцьку презентували мистецький соціальний проект “Мій тато став зіркою”

18.11.16 15:29 0 308
В приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у партнерстві з творчою студією Наталії Журавльової презентували мистецький соціальний проект “Мій тато став зіркою”. Захід приурочений до вшанування Дня Гідності та Свободи. Мистецький проект реалізовується за підтримки Луцької міської ради, Луцького міського голови Миколи Романюка, Волинського відділення Нотаріальної палати України, Волинської регіональної дирекції філії національної телекомпанії України, FM-радіостанції “Луцьк”, телеканалу “Нова Волинь” та Благодійної організації “Творчість заради життя”.

Маленькі актори, вихованці творчої студії Наталії Журавльової, за однойменною оповіддю Галини Кирпи “Мій тато став зіркою” талановито показали переживання маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані під час Революції Гідності. Їй важко змиритися з тим, що він ніколи не пригорне, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички, яка народилася вже після його смерті. Героїня роздумує про зовсім недитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. А полеглий за правду тато світить їй з неба яскравою зіркою.

Заступник міського голови Юрій Моклиця щиро подякував маленьким артистам та організаторам проекту за неповторні емоції. Побачене на сцені пробудило у нього власні спогади про перебування на Майдані під час Революції Гідності та в АТО. “Дякую, що не даєте забути. Слава Україні!”, - сказав заступник міського голови.

У мистецькому заході взяли участь учасники АТО та їх сім'ї, депутати міської ради, громадські активісти та волонтери, учні шкіл та заступники директорів з виховної роботи. Соціальний проект “Мій тато став зіркою” за участі вокального ансамблю “Творчість заради життя” та аматорського ансамблю танцю “Первоцвіт” дитячої школи села Княгининок Луцького району буде демонструватися у районах Волинської області.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Засуджено працівника ...
Наступна новина: Луцька міська філія ПАТ ...

КОМЕНТАРІ