Тернопілля: чемпіонат області з волейболу серед юнаків виграла команда з Теребовлі

19.11.16 14:59 0 802
Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодших відбувся на базі ЗОШ № 24 міста Тернополя. У змаганнях взяли участь команди Козівської, Теребовлянської, Чортківської, Бережанської, Лановецької ДЮСШ, три команди КДЮСШ №1 м.Тернополя (тренери Назар Семотюк, Володимир Газилишин, Микола Галіздра). За підсумками двох ігрових днів перемогу здобула команда Теребовлянської ДЮСШ (тренер Михайло Туркула), другими були юні волейболісти КДЮСШ № 1 (тренер Назар Семотюк), бронзовими призерами стали представники Бережанської ДЮСШ (тренер Ігор Чорний). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та кубком.

Попередня новина: Прокуратурою Вінницької ...
Наступна новина: Буковина: здати кров – ...