Підприємство вирощує зернові і технічні культури (озима та яра пшениця, ячмінь, кукурудза, ріпак, соя) та кормові культури.
У тваринництві спеціалізується на виробництві молока. Кількість поголів'я корів становить 2200, середній надій 6 тис. кг. за рік. З початку року валовий надій молока становлять понад 13 тис. тонн.
За роки роботи створились партнерські стосунки зі службою зайнятості. З початку 2016 року за сприяння Гощанського районного центру зайнятості ТОВ СГП «Ім. Воловікова» працевлаштувало 74 особи, з них 29 безробітних.
У святкових заходах з нагоди професійного свята взяв участь директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук. Привітавши трудівників, він вручив Почесні грамоти обласного центру зайнятості Миколі Пилипчуку, директору ТОВ СГП «Ім. Воловікова», та Раїсі Мельничук, начальнику служби персоналу господарства.
Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Запали свічку. День пам’яті ...
Наступна новина: На Тернопіллі степан Барна ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання