6 видів сонцезахисних окулярів,які ніколи не варто носити

6 видів сонцезахисних окулярів,які ніколи не варто носити

27.11.16 20:24 0 879

Сонцезахисні окуляри є захисною оболонкою для очей. Вони захищають очі від пилу, бруду і шкідливого сонячного світла. В основному їх надягають, щоб захистити рогівку від згубного впливу сонця. Бренди, що представляють сонцезахисні окуляри, часто згадують про захист від природного і ультрафіолетового випромінювання, яке забезпечує їх продукт. Вашим вибором можуть стати дизайнерські окуляри, тоді вже можна буде не сумніватися, що ви купуєте окуляри найкращої якості. До речі, придбати такі окуляри ви можете в інтернет-магазині www.sun-glasses.com.ua/.

Захист очей від будь-якого шкідливого світла важливий для здоров'я. Нижче ви знайдете деякі особливості, які є невід'ємною частиною хороших сонцезахисних окулярів. Ніколи не купуйте окуляри, які:

Не можуть протистояти більшості ультрафіолетових променів

Купуйте завжди такі окуляри від сонця, які здатні убезпечити, щонайменше, від 95 % шкідливого випромінювання. Тривала дія ультрафіолету на незахищені очі, може викликати такі хвороби, як: катаракта і неприродне збільшення очного яблука. Ультрафіолетові промені спектру B вважаються надзвичайно небезпечними для очей і шкіри в порівнянні з тими ж променями спектра A.

Якщо ви носите окуляри з пластиковими або скляними лінзами, пам'ятайте, що вони поглинають деяку частину УФ випромінювання. Виробники лінз можуть збільшити захист від таких випромінювань, додаючи під час виготовлення лінз хімічні речовини безпосередньо в сам матеріал. Крім того, вони можуть підвищити якість шляхом додавання спеціального покриття на лінзи. Для впевненості в тому, що сонцезахисні окуляри зможуть перешкоджати впливу шкідливого випромінювання, перевірте, чи рівне значення поглинання УФ променів 400 нм і вище. Цей фактор означає, що такі окуляри здатні поглинати 100 % УФ випромінювання.

Не матові і глянцеві

Якість деяких продаваних без рецепта очок можна поліпшити за допомогою глянцевания і шліфування.

Для перевірки якості очок від сонця, потрібно знайти що-небудь, що має трикутний візерунок. Тримайте окуляри на безпечній відстані і закрийте одне око. Повільно переміщайте окуляри з боку в бік, а потім вгору і вниз. Якщо лінії прямі, значить якість очок хороше. Якщо ви бачите, що лінії розташовані нерівно, тоді очки не високої якості.

Не протистоять дії

Важливо, щоб сонцезахисні окуляри відповідали вимогам стандартів. Це необхідна частина визначення їх безпеки. Всі лінзи можна зламати, але пластикові важче зламати в порівнянні зі скляними. Лінзи, які відпускаються без рецепта, в більшості своїй зроблені з пластику. У спорті часто використовуються лінзи, зроблені з полікарбонатного пластику. Їх плюсом є стійке до подряпин покриття.

Не поляризовані

Купівля поляризованих лінз - відмінна ідея, так як вони зменшують яскравість сліпучого світла. Сонячне світло, що відбивається від дзеркальних поверхонь, наприклад, від скла машини, води, брукованої підлоги і так далі, - шкідливий. Поляризовані лінзи можуть допомогти в запобіганні будь-якого шкідливого впливу відбитого світла і будуть дуже доречними при водінні.

Між такими лінзами і поглинанням УФ світла немає ніякого зв'язку, але на сьогоднішній день ці лінзи з'єднані з поверхнею, яка перешкоджає ультрафіолету. Завжди слід дивитися на маркування, щоб дізнатися напевно, чи є у лінз максимальний рівень захисту від УФ.

Не фотохромні

Такі лінзи можуть самі затемнюватися при яскравому світлі і навпаки. В основному, вони бувають двох видів: з градієнтним або рівномірним тонуванням. Лінзи даного типу якнайкраще поглинають УФ. Щоб визначити ступінь захисту від шкідливих променів, подивіться на маркування. Для адаптації до різних світлових умов їм може знадобитися якийсь час.

Порівняння лінз з одним і подвійним градієнтом

Першим притаманне одиночне затемнення по всій лінзі від верху до низу, ще тінь може йти від верхнього і нижнього краю до середини. Лінзи з одним градієнтом можуть затемнити яскраве світло з неба, що дозволить чітко бачити на далекі відстані. Вони не підходять для пляжу або сліпучого снігу.

Градієнтні лінзи відмінно допомагають при водінні, виступаючи щитом для очей від надмірної сонячного світла, в той же час, впускаючи більше світла в нижню половину лінз. Лінзи з подвійним градієнтом не придатні при водінні, так як через них погано видно приладову панель. А ось під час занять спортом, коли світло відбивається від води або снігу, вони будуть хорошим варіантом.

Звертайте увагу на ці особливості при купівлі сонцезахисних окулярів і очі скажуть вам "спасибі" за те, що ви вберегли їх від шкідливих сонячних променів і подбали про здоров'я.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)

КОМЕНТАРІ