Комунальні служби звертаються до тернополян з проханням не паркувати автомобілі на узбіччях, тротуарах чи у інших заборонених місцях, адже це заважає процесу очищення вулично-дорожньої мережі від снігу.
«Техніка у Тернополі працювала цілу ніч, зокрема було розчищено головні вулиці міста та тротуари. Проте, під ранок знову почався снігопад і комунальники знову приступили до роботи. Працює 17 одиниць техніки. Відчищаємо повністю вулицю Микулинецьку, Об’їзну, транспортні розв’язки та всі магістральні вулиці. Після обіду розпочали посипання вулиць піском, оскільки насуваються морози», – зазначив Олег Вітик.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Житомирі нагородили ...
Наступна новина: ТОП-5 фильмов о вампирах
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим