19 грудня, близько 22:50 год. в с. Іза Хустського району сталася ДТП, в якій постраждала дитина з мамою. Виїздом слідчо-оперативної групи та групи реагування патрульної поліції було встановлено, що 29 річний водій автомобіля «Фольцваген Пасат» іноземної реєстрації в с. Іза не впорався з керуванням та виїхавши на смугу зустрічного руху, здійснив наїзд на 7-ми річного хлопчика, а також його 29 річну маму.
В наслідок дорожньо-транспортної пригоди дитина отримала численні травми і терміново була доправлення до Хустської районної лікарні. Його мама обійшлася не значними травмами і після огляду лікарями була відпущена додому на амбулаторне лікування.
У водія взято кров на вміст алкогольного сп’яніння. Автомобіль поміщено на спец майданчик Хустського ВП. По даному факту проводиться перевірка.
Відділ УПД ГУНП в Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині у школі села ...
Наступна новина: Идеальные результаты со ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав