Чернівецькі школярі вчаться плавати

Чернівецькі школярі вчаться плавати

27.12.16 14:03 0 314
Вміння плавати, занурюватись у воду, робити різноманітні спортивні елементи продемонстрували в басейні фітнес-центру «Титан» маленькі чернівчани. Цьому вони навчились за курс занять (24 години) в рамках «Програми навчання плаванню в загальноосвітніх навчальних закладах м.Чернівці на 2016-2020роки».

Свої маленькі досягнення вони під керівництвом досвідчених тренерів показували батькам та однокласникам під час урочистого заходу «Вмію плавати», який відбувся в неділю, 25 грудня.

«Вперше в Чернівцях почала працювати ця програма для учнів. І вже за три місяці діти навчились азам плавання. Спільно з управлінням освіти, з батьками ми вирішуємо дуже важливу проблему – вчимо наших дітей безпечно почуватись на воді, загартовувати організм, правилам особистої гігієни, вчитись здоровому способу життя. Можливо, дехто з шніх школярів почне займатись плаванням професійно і буде представляти Чернівці на міжнародних змаганнях. Працюємо над тим, аби в нашому місті була необхідна кількість плавальних басейнів, – сказав присутній на святі міський голова Олексій Каспрук. – Я дякую всім тренерам, особливо Людмилі Сідлецькій за терпіння, увагу та високий професіоналізм в роботі з дітьми».

148 дітей з ліцею №4, гімназій №№4,7, загальноосвітніх шкіл №№14,24,33,38 були першими учасниками програми в 2016 році.

Кожен з них отримав свої перші нагороди з плавання – медалі «Вмію плавати» та сертифікати. Вручив їх міський голова Олексій Каспрук.

Управління освіти Чернівецької міської ради заключило договір з ТОВ «БУКОІМПЕКС» на проведення занять з плавання в басейні фітнес-центру «Титан». На реалізацію Програми у І півріччі 2016 року з міського бюджету виділено 35 500 грн. На проведення занять у ІІ півріччі 2016 року – 61 600 грн. Кількість учасників Програми постійно зростатиме, також додадуться і інші навчальні заклади.

Курс навчання орієнтований на оволодіння навичками плаванню кожного учня в межах реалізації цільової Програми розвитку плаванню в м.Чернівцях. За курс занять (24 уроки) діти навчаються основам плавання на глибині, зануренню у воду, пропливати під водою з розплющеними очима, правильно дихати під час рухів у воді та плавати одним із способів спортивного плавання.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернівецька область ...

КОМЕНТАРІ