Чернівці: Міська організація Спілки ветеранів Афганістану презентувала експозицію музею ветеранів Афганістану

Чернівці: Міська організація Спілки ветеранів Афганістану презентувала експозицію музею ветеранів Афганістану

27.12.16 09:13 0 180
Напередодні 37-ї річниці введення радянських військ в Афганістан, що призвело до загибелі тисячі військовослужбовців, Чернівецька міська організація Спілки ветеранів Афганістану презентувала розширену експозицію музею ветеранів Афганістану, який з ініціативи цієї громадської організації створено в загальноосвітній школі № 28.

Участь в міському конкурсі соціальних проектів дала можливість міській організації ветеранів Афганістану отримати фінансову підтримку з міського бюджету в розмірі 15 тисяч грн. Крім цього, громадська організація на оновлення музею витратила 10 тисяч грн. власних коштів. Це дозволило значно поповнити експозицію музею новими експонатами та пов'язати події, що вже стали історією, з нашим сьогоденням. Крім експонатів про воїнів-інтернаціоналістів в музеї з'явились матеріали про учасників АТО, які навчались в цій школі і загинули, захищаючи Батьківщину.

Воїни-афганці провели для школярів ЗОШ № 28 відкритий урок, під час якого розповіли школярам про війну, яка назавжди залишається в їх пам'яті і спогадах, переглянули відео про події 37-річної давнини. Натомість школярі побажали воїнам-інтернаціоналістам та їх родинам щастя і добра та заспівали колядки.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За останній тиждень у ...
Наступна новина: Полотенцесушитель

КОМЕНТАРІ