У Рівненській області марафон святкових акцій від РЦПТО ДСЗ триває

У Рівненській області марафон святкових акцій від РЦПТО ДСЗ триває

27.12.16 12:01 0 259
Вихованці Спеціального дошкільного дитячого будинку, що по вулиці О.Олеся у Рівному, радо зустрічали представників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вихователя Ірину Гарнагу, психолога Тамару Сажину та старосту групи офіціантів Оксану Музичко. Адже ті приїхали із чарівними пакунками…

Протягом місяця у навчальному відділенні та гуртожитку РЦПТО ДСЗ, що на вул. І. Підкови, 17а, проходила акція щирості та доброти «Подаруй дитині радість».

Слухачі навчального закладу, майстри виробничого навчання, вихователь, психолог, працівники гуртожитку - усі долучились до цієї акції, ділилися власними речами та виробами. Святкова «торбина» для дітей-сиріт щедро наповнювалася веселими іграшками, книгами, альбомами, розмальовками, дитячим одягом, барвистими наплічниками, кольоровими олівцями, фломастерами, свіжими фруктами…

Радісні та щасливі оченята діток - найкраща нагорода усім добрим людям, котрі подбали про дитяче свято.

Ірина Гарнага виразила особливу подяку за активність викладачу Юлії Ганзюк, черговій по гуртожитку Ользі Апанчук, майстру виробничого навчання Інні Луговій та слухачам груп «Адміністратор» і «Агент з організації туризму», Анні Зотик та слухачам групи «Перукар (перукар - модельєр)», Наталії Тис та слухачам групи «Кухар», Анатолію Шолодьку та слухачам груп «Бармен» і «Офіціант», Лілії Мельник та слухачам групи «Манікюрник», Світлані Рибачок та слухачам групи «Кондитер».

Творити добро зовсім нескладно, якщо у тебе велике серце, щирі наміри і безкорисна любов. Марафон святкових акцій від РЦПТО ДСЗ триває.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Основные "+" приобретение ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ