На Вінничині крижопільчани завершили реалізацію ще одного проекту у сфері соціально-економічного розвитку (+фото)

На Вінничині крижопільчани завершили реалізацію ще одного проекту у сфері соціально-економічного розвитку (+фото)

27.12.16 18:37 0 196
Відповідно до запланованих заходів у сфері соціально-економічного розвитку завершено реалізацію проекту «Реконструкція частини приміщень СЗШ І-ІІІ ступенів по вул. Свердлова в с. Гарячківка Крижопільського р-ну під розміщення дитячого садка «Ромашка» в частині капітального ремонту покрівлі».

Завдяки реалізації проекту у приміщенні капітально відремонтовано 675 м2 покрівлі, освоєно 239,3 тис. грн., в т. ч. 126 тис. грн. - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та 113,3 тис. грн. - кошти територіальної громади с. Гарячківка.

Роботи по капітальному ремонту здійснювалися відповідно до декларації про початок виконання будівельних робіт, зареєстрованою Інспекцією ДАБК у Вінницькій області від 05.09.2014 року № ВН 083142480229, підрядником виступив ФОП «Кушнір В.С.», смт Крижопіль.

Автор проекту - ТОВ фірма «Архітектон», м. Вінниця. Технічний нагляд за об'єктом здійснював інженер технічного нагляду ФОП «Скоблюк В.П.», м. Вінниця.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Чергова ...
Наступна новина: Штампы и печати: Как их ...

КОМЕНТАРІ