У Рівненській області щедра борщова заправка та солодкі коржики - передноворічний подарунок для воїнів АТО

У Рівненській області щедра борщова заправка та солодкі коржики - передноворічний подарунок для воїнів АТО

28.12.16 16:34 0 276
У Рівненському центрі профтехосвіти ДСЗ, відколи на Сході країни ведуться бойові дії проти агресора, завжди відгукуються на прохання волонтерських організацій щодо допомоги нашим воїнам.

Слухачі РЦПТО ДСЗ за професією «Кухар» під керівництвом майстра виробничого навчання Наталії Тис та за професією «Кондитер» під керівництвом майстра виробничого навчання Світлани Рибачок приєдналися до благодійного марафону з допомоги українській армії.

Волонтерське об'єднання «Територія Надії», яке тісно співпрацює із РЦПТО ДСЗ, звернулося до навчального закладу із пропозицією приготувати нашим захисникам борщову консервовану заправку. Усі продукти для її виготовлення та тару волонтери надали. Отож, слухачі разом із Наталією Тис завзято взялися за роботу.

Перші 200 банок смачної заправки для борщу вже готові. Велика подяка в організації виробництва представнику об'єднання, давньому партнеру РЦПТО ДСЗ Алісі Хагенбрух.

Інші гостинці – смаколики - імбирні пряники для госпіталізованих учасників АТО – також за сприяння «Території Надії». Слухачі РЦПТО – майбутні кондитери разом із Світланою Рибачок випікали духмяні коржики у навчальному кондитерському цеху і згодом розмальовували і пакували для рівненського військового госпіталю, що в с. Клевань. Майстер-клас із виготовлення цих кондитерських виробів слухачам давала Аліса Хагенбрух.

До слова, в навчальних відділеннях РЦПТО для потреб армії виготовляли буржуйки, маскувальний спецодяг, маскувальні сітки, українські знамена, корейську моркву. Тут надають допомогу із зберігання продуктів. У РЦПТО ДСЗ проводять психологічні бесіди, допомагають впоратися із наслідками посттравматичного синдрому демобілізованим бійцям.

Підтримка армії триватиме доти, доки в цьому буде потреба. Силами слухачів та представників РЦПТО ДСЗ куються та здобуваються не лише міцні знання, але й омріяна перемога.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінниччині відбулися ...
Наступна новина: Попередження про пориви ...

КОМЕНТАРІ