Владислав Атрошенко вручив винагороди чернігівським спортсменам та їх тренерам

Владислав Атрошенко вручив винагороди чернігівським спортсменам та їх тренерам

30.12.16 09:06 0 382
27 грудня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся зі спортсменами - призерами міжнародних змагань та їх тренерами.

Під час урочистої зустрічі міський голова привітав присутніх з наступаючими новорічними святами, побажав здоров'я, успіхів у спорті та в повсякденному житті, а також подякував за вагомий внесок у розвиток рідного міста. Він запевнив, що спортсмени та тренери своєю працею, своїми перемогами славлять наше місто у Європі та в світі.

За зайняті призові місця на чемпіонатах Європи та світу з різних видів спорту Владислав Атрошенко вручив грошові винагороди спортсменам та їхнім тренерам.

Винагороди отримали:

- Олена Костевич –Заслужений майстер спорту України, член збірної команди України з кульової стрільби. Олімпійська Чемпіонка 2004 року, дворазова бронзова призерка ХХ Олімпійських ігор 2012 року, срібна призерка чемпіонату світу 2014 року, багаторазова призеркачемпіонатів Європи, бронзова призерка фіналу Кубку світу з кульової стрільби 2016 року;

- Чередінов Ігор Борисович –Заслужений тренер України, тренер-викладач відділення кульової стрільби обласної ДЮСШ спортивного товариства "Колос";

- Роман Адаменко – майстер спорту України міжнародного класу, переможець чемпіонату Європи, срібний призер чемпіонату світу 2014 року, чемпіон світу 2015 року, бронзовий призер чемпіонату світу з панкратіону 2016 року;

- Данило Козлов – кандидат у майстри спорту України, чемпіон України серед юніорів, переможець чемпіонату світу з панкратіону серед юніорів 2016 року;

- Вікторія Шевцова – І юнацький розряд,чемпіонка України серед дівчат, бронзова призерка чемпіонату світу з панкратіону серед дівчат 2016 року;

- Катерина Шукай – І розряд, багаторазова чемпіонка України серед дівчат, срібна призерка чемпіонату світу з панкратіону серед юніорок 2016 року;

- Еріка Чудецька – І розряд, багаторазова чемпіонка України серед дівчат, срібна призерка чемпіонату світу з панкратіону серед юніорок 2016 року;

- Петрикей Сергій Вікторович – тренер-викладач вищої категорії КДЮСШ „Динамо”;

- Пищенко Олег Анатолійович - тренер-викладач вищої категорії КДЮСШ „Динамо”.

- Андрій Козир – майстер спорту України міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства, майстер спорту з рукопашного бою, бронзовий призер чемпіонату світу з рукопашного бою, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства 2015 року, переможець чемпіонату Європи з рукопашного бою 2016 року, срібний призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2016 року;

- Євген Хотінь - кандидат у майстри спорту України з військово-спортивного багатоборства та рукопашного бою, багаторазовий чемпіон України, призер Кубку України з рукопашного бою, чемпіон світу серед юніорів з військово-спортивного багатоборства 2012, 2013 років, переможець чемпіонату Європи з рукопашного бою 2016 року;

- Олександр Єрмоленко – майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою, кандидат у майстри спорту України з військово-спортивного багатоборства, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2012, 2013 років, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з рукопашного бою, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства 2015 року, переможець чемпіонату Європи з рукопашного бою 2016 року, переможець чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2016 року;

- Дмитро Березан – майстер спорту України з рукопашного бою, багаторазовий чемпіон України, призер чемпіонату світу серед юнаків 2012 року, серед юніорів 2013 року, переможець чемпіонату Європи з універсального бою серед юніорів 2016 року;

- Дмитро Петрик – майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою та військово-спортивного багатобрства, багаторазовий переможець та призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства, багаторазовий чемпіон України з рукопашного бою, переможець Кубка президента, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства 2016 рік;

- Леонід Савченко – майстер спорту з військово-спортивного багатоборства, призер чемпіонату та Кубку України, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства 2015 року,бронзовий призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2016 рік;

- Анатолій Дятченко – майстер спорту з рукопашного бою та військово-спортивного багатоборства, переможець Кубку України з рукопашного бою, срібний призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2016 рік;

- Ярослав Козка – кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою та військово-спортивного багатоборства, призер Кубку президента України з рукопашного бою, призер Кубку України з військово-спортивних багатоборств, бронзовий призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2016 рік;

- Тетяна Бойко – кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою, майстер спорту з військово-спортивного багатоборства, призер чемпіонатів та кубків України з рукопашного бою, військово-спортивного багатоборства та кікбоксингу, бронзова призерка чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2015 року, срібна призерка чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 2016 рік;

- Володимир Пода – кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою, майстер спорту з військово-спортивного багатоборства, призер Кубку України серед дорослих з рукопашного бою, срібний призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2015 рік, бронзовий призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2016 рік;

- Артем Анісов – кандидат в майстри спорту України з військово-спортивного багатоборства та рукопашного бою, срібний призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2015 року, бронзовий призер чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2016 рік;

- Денис Петренко – кандидат в майстри спорту України з військово-спортивного багатоборства та рукопашного бою, призер чемпіонату України з рукопашного бою, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2015 року, срібний призерчемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 2016 рік;

- Карина Горох – І розряд з військово-спортивного багатоборства, чемпіонка України з військово-спортивного багатоборства, бронзова призеркачемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед дівчат 2016 рік;

- Козир Сергій Васильович – тренер-викладач з військово-спортивного багатоборства комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Чернігівської міської громадської організації спортивного товариства „Спартак”;

- Домишлинець Тарас Ігорович – тренер-викладач КДЮСШ ФСТ "Україна";

- Сватусь Володимир Анатолійович – тренер-викладач фізкультурно-оздоровчого молодіжного патріотичного клубу "Октант";

- Олексій Ніженко – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон та володар кубку України з боротьби самбо, бронзовий призер чемпіонату світу 2015 року, бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби самбо 2016 року;

- Бурнацев Юрій Сергійович – тренер-викладач КДЮСШ "Україна";

- Захар Ліхіна – кандидат у майстри спорту України, переможець і призер чемпіонату світу з кікбоксингу серед юнаків 2015 року, переможець чемпіонату світу з кікбоксингу серед юнаків 2016 року;

- Михайло Єрко – майстер спорту України, переможець чемпіонату світу серед юніорів з кікбоксингу 2014, 2015 років, переможець чемпіонату світу з кікбоксингу серед юніорів 2016 року;

- Сергій Шрам – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів світу з кікбоксингу, переможець чемпіонату світу з кікбоксингу 2016 року;

- Кужельний Андрій Володимирович - заслужений тренер України, тренер-викладач з кікбоксінгу обласної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Колос";

- Єрмілов Юрій Сергійович - Заслужений тренер України, старший тренер-викладач з боксу і кікбоксінгу обласної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Колос";

- Вероніка Корець – кандидат у майстри спорту України, чемпіонка України серед юніорів 2015 року, переможець відбіркового міжнародного турніру до чемпіонату Європи 2016 року, бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2016 року;

- Корець Андрій Олександрович – тренер-викладач вищої категорії обласної ДЮСШ "Колос";

- Казанін Вадим Анатолійович – тренер-викладач школи вищої спортивної майстерності, заслужений працівник фізичної культури і спорту;

- Роберт Тремба – Майстер спорту України з футзалу серед спортсменів з вадами зору, срібний призер Чемпіонату світу з міні-футболу серед сліпих 2013 року, призер чемпіонату Європи 2014 року, переможець чемпіонату світу з футболу серед спортсменів з вадами зору 2015 рік, переможець чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів з вадами зору 2016 рік;

- Бегоян Анатолій Татевосович – Заслужений тренер України, тренер обласного Центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині в Терешполі ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ