Житомирщина перша в Україні за індексом будівельної продукції

Житомирщина перша в Україні за індексом будівельної продукції

30.12.16 10:27 0 311
Першість у державі отримала Житомирська область за показником «Індекс будівельної продукції», який становить за січень-листопад 2016 року 147,0%.

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА.

Показник вираховувався до відповідного періоду 2015 року.

Загалом на Житомирщині виконано будівельних робіт у січні-листопаді 2016 року на 712,6 млн грн.

— «Те, що наша область розбудовується, модернізується, розвивається, – не може не радувати. Якщо у минулому році індекс будівельної продукції становив 73,7%, то цього року ми вдвічі його збільшили. Цьому сприяють, зокрема, і ті проекти, які реалізовуються за підтримки ДФРР, а також розбудова у територіальних громадах», – зазначає голова ОДА Ігор Гундич.

Довідково: Індекс будівельної продукції складається із індексів будівництва будівель (житлових та нежитлових) та інженерних споруд помножених на додану вартість будівель та інженерних споруд у загальній доданій вартості базисного року.

Індекс будівництва будівель розраховується як співвідношення обсягу виконаних робіт у звітному періоді до обсягу виконаних робіт за базисний рік скорегований на індекс цін на будівельно-монтажні роботи будівництва будівель.

Індекс будівництва інженерних споруд як співвідношення обсягу виконаних робіт у звітному періоді до обсягу виконаних робіт за базисний рік скорегований на індекс цін на будівельно-монтажні роботи будівництва інженерних споруд.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Оформлення та ...
Наступна новина: Вінничина: обласна влада ...

КОМЕНТАРІ