Тернопілля: на Кременеччині відкрили дитячий садочок

Тернопілля: на Кременеччині відкрили дитячий садочок

30.12.16 12:21 0 322
Дошкільний навчальний заклад «Джерельце» відкрили 27 грудня у с. Рудка Кременецького району.

«Мені дуже приємно, що ми завітали в Рудку з такої чудової нагоди. Більше десяти років сюди приїжджали голови адміністрацій і обіцяли зробити садочок. Але це так і залишилося обіцянками. Однак ми поставили собі мету і її досягли. Цього року наш пріоритет - покращення умов навчання і виховання наших дітей. Кілька тижнів тому відкривали такий же садочок в Озернянській громаді. Як бачимо, коли є спільне бачення і підтримка на місцях, можна реалізовувати проекти навіть в час війни», - зазначив під час відкриття голова облдержадміністрації Степан Барна.

Як розповіла Колосівський сільський голова Юлія Ковальчук, потреба у садочку назріла давно.

«У 2015 році в с. Рудка розпочато роботи з реконструкції нежитлової будівлі під дитячий садок із влаштуванням паливної та впровадження заходів з енергозбереження. І ось заклад прийняв 35 дітей. Надіюся, демографічна ситуація у селі покращуватиметься, і в наступному році ми відкриємо ще одну групу», - зазначила Юлія Юхимівна.

За словами завідувача дошкільним навчальним закладом Людмили Смолінчук, наразі завершилися роботи з внутрішнього облаштування дошкільного навчального закладу, придбано меблі у групову кімнату, технологічне обладнання та інвентар на харчоблок.

«Загальна вартість робіт - 771 тис. гривень, з них – 694,1 тис. гривень – кошти державного бюджету і 77 тис. гривень – місцевого бюджету. За ці кошти проведено оздоблювальні внутрішні роботи; утеплено фасад приміщення; влаштовано відмостку будівлі; проведено ремонт каналізації; утеплено підлогу в ігрових кімнатах; побудовано паливну, встановлено 2 котли (окремо на газ і на дрова)», - констатувала Людмила Смолінчук.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ