Навчальні заклади Тернопілля - серед переможців Всеукраїнського проекту

Навчальні заклади Тернопілля - серед переможців Всеукраїнського проекту

30.12.16 12:31 0 307
Під час колегії управління освіти і науки облдержадміністрації 27 грудня в.о. начальника управління Ганна Зварич вручила нагороди закладам освіти області, які перемогли у Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу».

Серед переможців - Заліщицька державна гімназія та Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Нагороди отримали директор Заліщицької гімназії Олександра Войчишин і проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк.

Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу» започаткований Міністерством освіти і науки України. Його метою є поєднання зусиль батьків, педагогів та громадськості для сприяння створенню комфортного та безпечного освітнього середовища для дітей в соціокультурному просторі. Проект триватиме протягом 2016-2017 року. Участь у ньому взяли понад 500 учасників з різних куточків України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Лісівники Вінниччини ...
Наступна новина: На Тернопіллі степан Барна ...

КОМЕНТАРІ