Степан Барна: Обидві гілки влади області — єдині у стратегії розвитку спорту

Степан Барна: Обидві гілки влади області — єдині у стратегії розвитку спорту

30.12.16 09:14 0 506
Фінансування спортивної галузі Тернопільщини у 2016 році безпрецедентно збільшено. Питання розвитку спорту області й надалі залишатиметься певним пріоритетом обласної державної адміністрації й депутатів обласної ради. Це підкреслив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час урочистого нагородження кращих спортсменів та тренерів Тернопільщини в номінації «Герої спортивного року – 2016».

«Вже з наступного року ми почнемо реалізовувати стратегію відновлення й реконструкції наявних у нас унікальних комплексів. Санної траси у Кременці, лижо-ролерної траси у Підгородньому, для прикладу. Також у мене є мрія — створити повноцінний гребний канал на базі тернопільського ставу», — розповів очільник області.

На розвиток й покращення Щонайменше спортивної інфраструктури області у наступному році планується спрямувати 10% з Фонду регіонального розвитку (від 10 до 20 млн грн), зазначив Степан Барна.

« за державні кошти паралельно завершується будівництво п'яти майданчиків зі штучним покриттям у Бережанах, Зборові, Козові та Підгайцях. Також розроблена спільна стратегія подальших дій з президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком, згідно якої у кожному районі планується облаштування поля зі штучним покриттям», — повідомив очільник області.

Крім цього, передбачити додаткові ресурси для розвитку спортивної інфраструктури голова Тернопільської облдержадміністрації поставив завдання кожній громаді області.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Чернівці: Зміни розміру ...

КОМЕНТАРІ