На Тернопіллі всі регіони мають бути максимально готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період свят,- Геннадій Зубко

На Тернопіллі всі регіони мають бути максимально готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період свят,- Геннадій Зубко

30.12.16 12:01 0 289
Всі регіони мають бути максимально готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період новорічних та різдвяних свят. Це – зона персональної відповідальності керівників областей. Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засіданні Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

«Органи влади спільно з ДСНС мають забезпечити безпеку при проведенні масових заходів. Серед головних завдань – цілодобовий моніторинг можливого впливу несприятливих погодних умов на роботу об'єктів енергетики, зв'язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури та систем життєзабезпечення населення. Залучення необхідної кількості техніки для забезпечення проїзду на дорогах загального користування на гірських перевалах. Організувати роботу стаціонарних пунктів обігріву, з урахуванням температурного режиму. Якщо потрібно – оперативно розгортати додаткові пункти обігріву. Через ЗМІ інформувати про розташування таких пунктів», - наголосив Геннадій Зубко.

Також під час наради Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко відзначив керівництво Тернопільської обласної державної адміністрації за злагоджену роботу під час снігопаду у листопаді. Нагадаємо, 13 листопада, менш ніж за добу, на Тернопільщині випала місячна норма снігу. В цілодобовому режимі працював оперативний штаб під керівництвом голови ОДА Степана Барни, а в найкоротші терміни вдалося розчистити дороги державного значення та відновити електропостачання у населених пунктах краю тощо.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ