Кандидатів медичних наук на Житомирщині стало більше

Кандидатів медичних наук на Житомирщині стало більше

31.12.16 11:52 0 264
Цьогоріч колектив обласної дитячої клінічної лікарні на чолі з головним лікарем закладу Віктором Марченком відзначають подвійне свято. Саме напередодні новорічних свят 32 роки тому було відкрито обласну дитячу лікарню. Тож вже традиційно медичний колектив аналізує проведену за рік роботу, радіє здобуткам та визначає напрямки подальшого розвитку.

30 грудня під час конференції було зроблено акцент на розвитку наукової діяльності лікарів. Про це йшлося у виступі завідуючого хірургічним відділенням, д. мед.н., професора кафедри дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика Петра Русака. Він зазначив, що за останні 15 років за участі науковців ЖОДКЛ отримано 15 патентів на винахід, оформлено близько 100 рацпропозицій, опубліковано більше 200 статей та видано більше 10 монографій та посібників. В лікарні впроваджено більше 100 нових методик лікування, 30 із яких успішно впроваджуються в інших закладах.

Колектив лікарні пишається тим, що тут працюють доктор медичних наук та 7 кандидатів медичних наук. А медики щиро вітали лікарів хірургічного відділення Волошина Юрія Любомировича та Стахова Володимира Володимировича, які захистили дисертації за спеціальністю «Дитяча хірургія» та здобули науковий ступінь кандидата медичних наук.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі на могилі ...
Наступна новина: У Тернопільській міській ...

КОМЕНТАРІ