У Волинській області засуджено двох осіб,які здійснювали вплив на підозрюваного у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди посадовця

У Волинській області засуджено двох осіб,які здійснювали вплив на підозрюваного у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди посадовця

06.01.17 10:40 0 397
Прокуратура області скерувала до суду обвинувальні акти щодо осіб, які здійснювали вплив на вчинення дій одним із посадовців, підозрюваних у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди.

Одночасно до суду скеровано угоди про визнання винуватості, укладені між прокурором та цими особами.

Однією з основних умов цих угод є обов'язок громадян давати правдиві показання про дії та бездіяльність чиновника, за які він одержував неправомірну вигоду.

Зауважимо, що інститут угод введено у Кримінальний процесуальний кодекс України, який діє з 2012 року, саме для випадків, коли громадяни бажають сприяти викриттю інших злочинів.

Визнавши осіб винними у зловживанні впливом (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України), суд затвердив угоди, призначивши кожному з обвинувачених максимальний розмір штрафу - 25500 грн.

Досудове розслідування щодо посадовця триває.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кросовки і кеди New ...
Наступна новина: У 2016 році на контрактну ...

КОМЕНТАРІ