У Волинській області прокурори домагатимуться справедливого покарання для квартирного злодія

У Волинській області прокурори домагатимуться справедливого покарання для квартирного злодія

06.01.17 08:05 0 304
Луцька місцева прокуратура оскаржить вирок Луцького міськрайонного суду, яким 25-річного лучанина засуджено до 6 років 2 місяців позбавлення волі за вчинення низки крадіжок із проникненням у житло.

У серпні-листопаді 2015 року молодик разом з напарником, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження, обкрадав помешкання в обласному центрі Волині, не гребуючи нічим – ні грішми, ні ювелірними виробами, ні побутовою технікою, ні навіть вмістом домашніх барів чи косметикою.

У серпні 2015 року із квартири в будинку на проспекті Молоді у Луцьку злодії винесли майна на суму понад 50 тис грн. У жовтні, обікравши ще дві квартири в інших будинках на проспекті Молоді – розжилися чужими речами на суму понад 110 тис грн.

Усього не раз до того судимому молодику, який вчинив нові злочини в період умовно-дострокового звільнення, інкриміновано 5 епізодів квартирних крадіжок, якими лучанам завдано матеріальних збитків на понад 175 тис грн.

Вважаючи призначене судом покарання занадто м'яким для спритника, який не визнав своєї винуватості, не став на шлях виправлення й не мислить свого життя без злочинної діяльності, прокурори наполягатимуть на суворішому покаранні для нього.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині винуватця ...
Наступна новина: Тернопільщина - серед ...

КОМЕНТАРІ