Для чернівчан з порушеннями опорно-рухового апарату влаштували традиційне новорічно-різдвяне свято

Для чернівчан з порушеннями опорно-рухового апарату влаштували традиційне новорічно-різдвяне свято

11.01.17 08:19 0 251
У переддень святкування Різдва міське товариство «Мрія», яке об'єднує чернівчан з порушеннями опорно-рухового апарату, зібрало членів своєї громадської організації на традиційне відзначення новорічних свят.

Як і в попередні роки, новорічний вогник для громадян з інвалідністю підтримала Чернівецька міська рада, виділивши з бюджету міста 10 тисяч гривень на проведення свята, а Чернівецький комунальний центр «Турбота» надав безкоштовні транспортні послуги тим членам громадської організації, які самостійно не змогли б прибути на святкування.

На новорічний вогник до «Мрії» прийшло багато друзів. Усіх присутніх тепло привітав заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар. Серед тих, хто вітав голову товариства Любов Свірденко і «мрійників», були активісти громадських організацій, яких з «Мрією» поєднала спільна робота по соціальній підтримці людей з інвалідністю. Зокрема, міський благодійний фонд «Милосердя» надав грошову допомогу на загальну суму 3400 грн. тим членам товариства «Мрія», які за станом здоров'я не змогли бути присутніми на святі. А учасники новорічного вогника отримали подарунки від міського товариства Червоного Хреста України і міської громадської благодійної організації «Гільфе».

Традиційно на присутніх чекали емоційні пісні і вірші у виконанні членів товариства, жваве спілкування, обмін новинами і сподівання на нові зустрічі.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ