У «Видавництві 21» вийшла книга про колоритний світ Чернівців

У «Видавництві 21» вийшла книга про колоритний світ Чернівців

11.01.17 11:06 0 311
У Літературному Целанівському Центрі 17 січня відбудеться презентація роману Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду», що вийшов у «Видавництві 21».

Початок презентації о 18.30. З неї стартує промотур Максима Дупешка, який охопить 18 міст України і триватиме понад місяць. Автор представить свій роман досить широкій цільовій аудиторії, яку, без сумнівів, зможе зацікавити, адже «Історія, варта цілого яблуневого саду» – це локальна історія з універсальними змістами і смислами. Чернівці, які є основним тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, впізнати частку своєї родинної історії.

17 січня читачі матимуть можливість першими почути від автора про його роман, історію роботи над ним, реальні факти, вимисли і домисли, про персонажів та їхні долі, прототипів, про те, як і із чого письменник збирав цей непростий, химерний, але такий колоритний і винятковий світ Чернівців.

Звісно, Максим Дупешко поділиться своїми передчуттями щодо промотуру, очікуваннями і тим, який найголовніший меседж він готує для зустрічей зі своїми читачами.

Про книгу «Історія, варта цілого яблуневого саду», автора, детальна програма промотуру тут:

http://www.books-xxi.com.ua/news/z-tsilim-yablunevim-sadom-u-18-mist-ukraini;

http://www.books-xxi.com.ua/products/istoriya-varta-tsilogo-yablunevogo-sadu

Довідково

Максим Дупешко народився 31 грудня 1984 в Чернівцях. Музикант (закінчив музичну школу №3 по класу «фортепіано»), футболіст (ДЮСШ «Буковина» з футболу, працював дитячим футбольним тренером), філолог (навчався в ЧНУ ім. Ю. Федьковча), опанував спеціальність «Облік і аудит» у ЧТЕІ КНТЕУ. Нині Максим займається організацією туристичних поїздок.

Письменниицьку діяльність почав ще в студентські роки. Твори Максима були опубліковані в періодичних виданнях. Крім роману «Історія, варта цілого яблуневого саду» Максим Дупешко є автором трьох повістей, двох десятків оповідань, поезій. Письменник неодноразово брав участь у різноманітних літературних фестиваляк, серед яких «Meridian Czernowitz», Літературний фестиваль Львівського форуму видавців, «Трикутник», «Обнова-фест», «Арт-ефект». Спробував також себе як кінорежисер, екранізувавши в короткометражному фільмі своє оповідання «Кілька запитань до тебе».

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Ростислав Дрозд: На ...

КОМЕНТАРІ