У Чернігові вперше проводиться комплексне оцінювання компетентності керівників навчальних закладів

У Чернігові вперше проводиться комплексне оцінювання компетентності керівників навчальних закладів

12.01.17 12:03 0 337
11-12 січня у Чернігові проводитьсякомплексне оцінювання компетентності керівників загальноосвітніх навчальних закладів, їх заступників та завідувачів дитячих садочків, які атестуються у поточному році згідно з графіком. Такий захід відбувається вперше у місті та запроваджений управлінням освіти міської ради.

Як пояснила заступник начальника управління освіти – начальник відділу розвитку загальношкільної і позашкільної освіти та виховання управління освіти міської ради Віра Казимір, комплексне оцінювання проводиться у контексті атестації 2017 року. Це, на її думку, сприятиме більш об'єктивній оцінці керівників закладів освіти під час проходження ними чергової атестації. Звичайно, буде враховуватися також досвід роботи педагогічних працівників.

За інформацією навчально-методичного центру управління освіти міської ради, де проводиться комплексне оцінювання, керівники закладів освіти складають тести з теорії педагогіки та виконують практичні вправи на комп'ютері. Тести розроблені працівниками управління освіти і містять питання на знання Закону України «Про освіту» та "Положення про загальноосвітній навчальний заклад", про адміністрування, основні засади педагогіки і психології та питання з техніки безпеки.

- Завдання дуже зрозумілі, звичайні, адже керівники навчальних закладів у повсякденній роботі пишуть звіти, накази, беруть участь у вебінарах, тому й володіння персональним комп'ютером дуже актуальна й необхідна річ, - зауважила Віра Казимір.

Віра Казимір також зазначила, що управління освіти намагається максимально залучати нові форми та методи роботи, аби підготувати педагогічні кадри до роботи у сучасних реаліях: "Ця практика запроваджена вперше у нашому місті, втім на цьому ми не зупиняємося і будемо й надалі використовувати нові, більш досконалі, форми роботи".

Вона також нагадала, що з літа 2016 року управління освіти проводить відкритий конкурсний відбір на посаду вчителя у загальноосвітні навчальні заклади міста.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ