У Волинській області маневицька місцева прокуратура наполягає на відшкодуванні шкоди,завданої незаконними порубками лісу

У Волинській області маневицька місцева прокуратура наполягає на відшкодуванні шкоди,завданої незаконними порубками лісу

12.01.17 12:02 0 235
Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду з трьома позовними заявами в інтересах Цмінівської та Костюхнівської сільських рад Маневицького району, аби змусити чотирьох мешканців Маневиччини відшкодувати збитки, завдані незаконними порубками лісу.

18 жовтня 2015 року двоє мешканців села Старий Чорторийськ незаконно зрубали у Куклинському лісництві державного підприємства "Маневицьке лісове господарство" сім сухостійних сосон, заподіявши лісу шкоди на суму майже 6 тис грн.

28 жовтня 2015 року житель села Костюхнівка у Вовчецькому лісництві незаконно зрізав дві сироростучих сосни, завдавши лісу шкоди на суму майже 9 тис грн.

2 липня 2016 року інший мешканець Костюхнівки зрубав на території Куклинського лісництва дві сироростучі сосни, заподіявши лісу шкоди на понад 7 тис грн.

Усі ці громадяни були притягнуті до адміністративної відповідальності у виді штрафу за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур та молодняка (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Тепер прокуратура наполягає ще і на відшкодуванні ними шкоди, завданої лісу їхніми незаконними діями.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Відновлюється ...
Наступна новина: У Чернігові вперше ...

КОМЕНТАРІ