У Волинській області перед судом постануть четверо мешканців Ратнівщини,які чинили опір прикордонникам

У Волинській області перед судом постануть четверо мешканців Ратнівщини,які чинили опір прикордонникам

12.01.17 12:51 0 273
Ратнівським відділом Ковельської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо трьох мешканців села Кортеліси та мешканця села Доманово Ратнівського району, які чинили опір працівникам Луцького прикордонного загону під час виконання ними службових обов’язків з охорони державного кордону та умисно заподіяли прикордонникам легкі тілесні ушкодження.

Як уже відомо волинянам, увечері 21 вересня 2016 року поблизу села Сільця-Млинівські Ратнівського району старшина Луцького прикордонного загону помітив правопорушника, який знаходився неподалік від державного кордону і при собі мав пакунок із невідомим вмістом. Прикордонник наказав правопорушникові зупинитись. Зловмисник же законних вимог не виконав, а намагався втекти. Його зупинили троє прикордонників, які нагодилися на допомогу колезі. Однак підмогу отримав і правопорушник. Із лісу вийшли троє його товаришів та почали шарпати прикордонників за форменний одяг, намагаючись забрати пакунок.

За якийсь час один із правопорушників сів у авто, яке підїхало, і, як зясувалося потім, поїхав кликати ще підмогу. Відтак, коли працівники прикордонної служби із двома затриманими правопорушниками підійшли до службового автомобіля, у якому чекало ще двоє їхніх колег, туди ж на трьох авто підїхало близько 15 чоловіків із наміром відбити у прикордонників "своїх". У результаті вони таки звільнили правопорушників та забрали пакунок. Не налякало зловмисників ні попередження охоронців кордону про застосування вогнепальної зброї, ні навіть два постріли у повітря.

Завдавши чотирьом прикордонникам численних ударів ногами та руками, правопорушники втекли, але невдовзі були затримані.

Усіх чотирьох найактивніших зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 342, ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

Тепер – слово за судом.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Science Subjects ...
Наступна новина: Вінничани розпочали ...

КОМЕНТАРІ