У зв'язку із погіршенням погодних умов в області задіяно до прибирання станом на 6.00 год. 12 січня 67 одиниць спецтехніки (із них 51 од. працюють на дорогах державного значення) та 90 осіб.
Голова ОДА попередив керівників районів про персональну відповідальність у випадку незабезпечення належного режиму проїзду автотранспорту навіть із найвіддаленіших сіл.
«Ви маєте знати про погіршення погодних умов не гірше гідрометеоцентру. І більше того – бути готовими забезпечити розчищення доріг, скільки б снігу не випало. Я особисто і без попереджень виїду на перевірку доріг у кількох районах», – повідомив Ігор Гундич керівникам районів.
Вже зранку 12 січня три робочі групи із представників облдержадміністрації виїхали з перевіркою якості прибирання доріг.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: КП «Чернігівводоканал»: ...
Михаил Зборовский: как IT-решения обеспечивают ...
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ