Вінничанка Джойс Коба зайняла друге місце на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Різдвяні старти»

13.01.17 14:03 0 522
У Києві 9-10 січня пройшли Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти». Вихованка Вінницької обласної СДЮСШОР з легкої атлетики Джойс Коба посіла друге місце серед жінок в бігу на 400 метрів з результатом 55,22 секунди.

Вже традиційно участь в «Різдвяних стартах» взяли найсильніші легкоатлети України– переможці та призери чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор. Загалом – більше 300 атлетів.

У минулому році на аналогічних змаганнях Джойс Коба посіла третє місце. А в цьому році посіла друге місце серед жінок в бігу на 400 метрів з результатом 55,22 секунди.