В Житомирській області ігор Гундич зустрівся з Предстоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком

В Житомирській області ігор Гундич зустрівся з Предстоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком

16.01.17 11:08 0 204
В рамках офіційного візиту до Житомирщини в неділю, 15 січня, Верховний архиєпископ Києво-Галицький, Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук зустрівся з керівництвом області та міста.

Метою приїзду Блаженнiшого Патріарха Святослава Шевчука до області є відзначення 20-ї річниці служіння парафії Святого Василія Великого УГКЦ та річниця відновлення офіційної діяльності УГКЦ в Житомирі.

Голова ОДА Ігор Гундич разом з головою облради Володимиром Ширмою під час зустрічі з Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Патріархом Святославом Шевчуком та настоятелем парафії Св. Василія Великого протопресвітером Житомирського протопресвітерства Київської архиєпархії Віталієм Сидоруком обговорили актуальні питання щодо подальшої співпраці.

— Ігор Гундич наголосив на важливості цієї зустрічі: «Релігія відіграє важливу роль у житті кожного українця. І ви ті люди, які наставляють нас, громадян, сповідувати та виконувати Божі заповіді. Тому для мене велика честь спілкуватись із Вами», – зазначив голова ОДА.

Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук звернувся до керівників області з проханням допомогти у виділенні земельних ділянок для будiвництва храмiв у м. Радомишлі та Житомирі. А також висловив надію на те, представники УГКЦ повноцінно долучатимуться до життя та діяльності громади Житомира і співпраця з владою стане ще тіснішою у майбутньому.

— «шня зустріч – це імпульс позитиву для того, щоб разом працювати для добра. Спільні добрі справи об'єднують людей незалежно від конфесії. В наш час такий позитив і добрі новини дуже потрібні. Тому дякуємо вам за зустріч. У ваших обличчях ми побачили щирих партнерів і співрозмовників. Божого благословення вам у Новому році», – подякував за зустріч Святослав Шевчук.

Заходи з нагоди відзначення 20-ї річниці служіння парафії святого Василія Великого УГКЦ у м. Житомирі розпочались вранці святковою Літургією у нижньому храмі церкви Св. Василія Великого, яку очолив отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійший Патріарх Святослав Шевчук.

О 17.00 у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера відбудеться благодійний концерт «Різдвяне диво», під час якого буде проведено збір коштів на лікування 9-річного Володимира Каблова, який нещодавно потрапив під колеса тролейбуса.

Довідково: На Житомирщині діє 1502 релігійних організацій понад 20 конфесійних напрямів. З них – 15 релігійних організацій Української Греко-Католицької Церкви. Громади конфесії діють у містах Житомирі, Бердичеві, Коростишеві, Радомишлі, селах Чуднівського, Житомирського, Новоград-Волинського, Любарського, Ружинського районів.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Маршрути комунальної ...
Наступна новина: Безробітні Житомирщини ...

КОМЕНТАРІ