Закарпаття: на Міжгірщині підприємець,щоб перемогти в конкурсних торгах з організації харчування учнів п’яти шкіл району використав підроблені документи – прокуратура розпочала кримінальне провадження    Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості д

Закарпаття: на Міжгірщині підприємець,щоб перемогти в конкурсних торгах з організації харчування учнів п’яти шкіл району використав підроблені документи – прокуратура розпочала кримінальне провадження Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості д

20.01.17 13:39 0 499
Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження, за фактом неправомірної участі одного з приватних підприємців краю у конкурсних торгах з організації харчування учнів п’яти шкіл Міжгірського району. Так, прокуратурою вивчено матеріали документації конкурсних торгів державних закупівель послуг із організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Міжгірського району, які проводилися відділом освіти Міжгірської РДА.

Відтак, встановлено, що один з учасників вказаних торгів, для виконання вимог документації конкурсних торгів та Закону України «Про здійснення державних закупівель», склав та використав завідомо підроблений документ, який підтверджував його право участі у вищенаведених торгах.

Попередня правова кваліфікація вчиненого злочину за ч. 2 та ч.4 ст.358 КК України (підроблення та використання завідомо підробленого документа).

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Екс-керівника районного ...
Наступна новина: Чернівці: Правила безпеки ...

КОМЕНТАРІ