Сільгосподарські виробники з Тернопільщини можуть отримати бюджетні дотації

Сільгосподарські виробники з Тернопільщини можуть отримати бюджетні дотації

20.01.17 14:08 0 271
З 1 січня відмінено спеціальний режим оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників. Про це повідомив заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Тернопільській області Сергій Господарик.

«З 1 січня до Державного бюджету і Податкового кодексу внесено ряд змін, які стосуються оподаткування. Зокрема, у зв'язку із скасуванням спеціального режиму оподаткування ПДВ усі сільгоспвиробники, які зареєстровані як суб'єкти спеціального режиму оподаткування, переведені на загальну систему оподаткування ПДВ. Однак держава вирішила надати сільгосптоваровиробникам бюджетні дотації на період з 1 січня 2017 року до 1 січня 2022 року, щоб хоч якось підтримати їх у зв'язку з відміною спеціального режиму з ПДВ. Кошти для цього були передбачені в Держбюджеті – 2017. Для отримання державних дотацій сільськогосподарські товаровиробники мають бути внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Для внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації с/г товаровиробник подає до ДФС за місцем свого обліку як платника ПДВ заяву. Заява подається безпосередньо керівником або представником сільськогосподарського товаровиробника з обов'язковим документальним підтвердженням особи та її повноважень. У заяві зазначаються підстави для внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру; перелік видів діяльності такого сільськогосподарського товаровиробника, здійснення яких дає право на отримання бюджетної дотації», - роз`яснив Сергій Господарик.

За його словами, далі внесені до Реєстру щомісячно мають подавати органу ДФС декларацію з ПДВ з додатком, у якому зазначають розрахунок податкових зобов'язань позитивної різниці між сумою ПЗ та ПК звітного за результатами діяльності протягом звітного (податкового) періоду; розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів (місяців).

«Але скільки і коли можна буде отримати державної дотації в 2017 році, наразі сказати важко. Адже розподіл бюджетної дотації має здійснюватися Держказначейством згідно з бюджетною програмою Мінагрополітики. А порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції має ще розробити і затвердити КМУ», - зазначив Сергій Господарик.

Перелік с/г товаровиробників, які можуть претендувати на державну дотацію

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина отримала ...
Наступна новина: Двоє закарпатців,які вночі ...

КОМЕНТАРІ