Вінничина: в області у 2016 році за рахунок коштів грошової компенсації,наданої Урядом,придбано житло дев’ятьом сім’ям загиблих військовослужбовців та інвалідам І-ІІ групи,які брали безпосередню участь в АТО (+фото)

Вінничина: в області у 2016 році за рахунок коштів грошової компенсації,наданої Урядом,придбано житло дев’ятьом сім’ям загиблих військовослужбовців та інвалідам І-ІІ групи,які брали безпосередню участь в АТО (+фото)

20.01.17 14:01 0 543
В області на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у 2016 році перебувало 25 сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції.

У жовтні 2016 року Урядом було затверджено механізм цільової грошової компенсації для придбання житла таким сім'ям, що дало можливість цій категорії громадян самостійно обирати найбільш прийнятне житло та купувати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої Урядом.

Для забезпечення житлом вказаних сімей Вінницькій області в грудні минулого року з державного бюджету були виділені кошти у розмірі 13 млн 694 тис.

Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за дорученням голови облдержадміністрації Валерія Коровія на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 “Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” було вжито максимальних зусиль для організації оперативної роботи комісій як на обласному, так і на місцевому рівні щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації.

Завдяки ефективній взаємодій департаментів облдержадміністрації: соціальної та молодіжної політики, фінансів, цивільного захисту; районних державних адміністрацій, структурних підрозділів органів соціального захисту населення області кошти на придбання житла були перераховані усім цим сім'ям на спеціальні рахунки в уповноваженому банку вже до кінця грудня 2016 року.

Із цих 25 сімей вже придбали житло 9, на суму 5 175,7 тис. грн.

Наразі 16 сімей ще здійснюють вибір житла. Призначена компенсація може бути витрачена лише на поліпшення житлових умов. Це означає, що протягом року з дня _зарахування коштів на спеціальний рахунок в Ощадбанку члени сімей загиблих військовослужбовців та інваліди можуть самостійно використати призначену їм грошову компенсацію на придбання житла як в прийнятих в експлуатацію житлових будинках на первинному або на вторинному ринку, так і шляхом інвестування в об'єкти житлового будівництва в будь-якому населеному пункті на території України.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Степан Барна: ...

КОМЕНТАРІ