Аби розібратися з проблемними питаннями структур і комунальної власності, 20 січня, у Житомирі під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми відбулася нарада з представниками РДА та громад.
Ігор Гундич дав доручення всім головам райдержадміністрацій вже у понеділок подати нові штатні розписи з урахуванням дублювання функцій з ОТГ.
Після цього штатні розписи розгляне департамент фінансів ОДА, аби з'ясувати, чи надана структура дійсно необхідна та не повторює функцій, які виконуються у громадах.
Крім того, одним з важливих питань залишається питання розподілу майна між громадами та органами виконавчої влади. Представники районів просять утворити робочу групу, яка допоможе у вирішенні зазначеного питання.
Проте голова облдержадміністрації наголошує на тому, що кожен голова РДА повинен бути відповідальним і самостійно розібратися та налагодити контакти з громадами.
«Я не хочу їхати у вашу хату та наводити там лад. Але якщо ви самі не зможете розібратися, то мені доведеться це зробити. І тоді це будуть жорсткі методи», – зазначив Ігор Гундич.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Прокуратура добилася ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Недвижимость в Грузии: что нужно знать?
Недвижимость Эсентепе: что нужно знать?
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering