В Житомирській області огляд можливостей для журналістiв та громадськості. ГРАНТИ,ШКОЛИ,ТРЕНІНГИ

В Житомирській області огляд можливостей для журналістiв та громадськості. ГРАНТИ,ШКОЛИ,ТРЕНІНГИ

27.01.17 09:59 0 462
Запрошуємо до активності представників громадськості та ЗМІ. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів. Конкурс для виробництва мультимедійних пакетів матеріалів про Україну

На конкурс можуть подаватись журналісти в індивідуальному порядку, представники ЗМІ (друкованої преси, радіо, телебачення або онлайн-ЗМІ), продакшен-студій, які зможуть співпрацювати з громадськими організаціями або аналітичними центрами, і сформувати команду для проекту. Кожен кандидат може подати заявку на виробництво одного, кількох або всіх пакетів.

Проектом передбачено створення 7 мультимедійних пакетів «Україна плюс». Кожен пакет буде містити від 3 до 5 мультимедійних матеріалів, в залежності від їхньої складності. Їх буде створено із використанням сучасних інструментів інтерактивної візуальної журналістики. Матеріали мають бути цікавими, зрозумілими і представляти різні жанри журналістики, такі як короткі сюжети, міні-документальні фільми, інтерв'ю з експертами, вікторини тощо.

Відібрані автори отримають гранти в розмірі 2000 доларів США на створення кожного мультимедійного пакету. Сума гранту покриватиме витрати на виробництво, зарплати та інші необхідні витрати.

Для створення мультимедійних пакетів автори будуть співпрацювати і встановлювати партнерські відносини з НУО, експертами і аналітичними центрами, діяльність яких пов'язана з темами мультимедійних пакетів.

Будь ласка, надсилайте Ваші заявки на електронну адресу hkalinichenko@internews.ua українською мовою до 25 січня 2017 року, 18.00, або поштою чи передайте особисто в офіс ГО «Інтерньюз-Україна» за адресою: м. Київ, вул. Ризька, 15, 04112 Представництво ЄС оголошує набір на 17-у сесію до EU Study Days (Єврошколи)

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на сімнадцяту сесію EU Study Days in Ukraine.

Сесія відбудеться 16 – 19 лютого 2017 року у Вінниці, до участі в якій запрошуються учасники з усіх регіонів України. Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ дізнатись більше про Європейський Союз.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.

Кінцева дата подання заявок – 27 січня 2017 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з різних регіонів України. Робочі мови школи українська і англійська. Річні волонтерські проекти в Польщі та Німеччині

Коли: з 01.09. 2017 по 31.08. 2018;

Де: в громадських організаціях, музеях та освітніх центрах Польщі та Німеччини;

Хто може взяти участь: молоді люди віком від 18 до 30 років;

Термін подачі документів: до 31.01. 2017

Річні волонтерські проекти мають різну тематику – соціальну, історичну, культурно-освітню. Протягом року волонтери будуть працювати в обраному проекті в одній з організацій Польщі, або Німеччини.

Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню; безкоштовну річну візу; страховку; житло; безкоштовний проїзд по місту; гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі від 800 злотих в Польщі та 350 євро в Німеччині; оплачувану відпустку; у Польщі – мовні курси.

Вимоги до кандидатів. Молоді люди віком від 18 до 30 років. Кандидати мають бути мобільними та з високим рівнем мотивації. Важливим є досвід громадської діяльності та знання іноземних мов.

Умови відбору. Для участі у польських проектах необхідно підготувати англійською мовою, а для участі в німецьких – німецькою мовою наступні документи:

* анкета;

* резюме;

* мотиваційний лист;

* автобіографія;

* дві рекомендації;

* фото.

Термін подачі документів. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та подати увесь список документів до 31 січня 2017 року.

Більш детальна інформація на сайті: https://ngoassm.wordpress.com/voluntary-service-poland-germany-2017-2018/ Безкоштовне навчання у Школі міжнародної журналістики

Інформаційне агентство «GuildHall» оголошує набір до Школи міжнародної журналістики. Відбір учасників проводиться на конкурсній основі.

Учасники проекту безкоштовно отримають теоретичні та практичні знання від провідних фахівців українських та європейських ЗМІ, політиків, дипломатів та експертів. Щотижневі лекції та практичні заняття, курс розрахований на 4 місяці.

Під час практикуму учасники Школи отримають навички зі збору та аналізу інформації, пошуку інформації за відкритими джерелами (OSINT), налагодження комунікації з дипломатами та політиками, інтерв'ювання, організації та проведення медійних заходів, роботи в студії та багато інших.

Відбір учасників Школи проводиться на конкурсній основі. Резюме для участі в конкурсі можуть подавати студенти 3-5 курсів гуманітарних та соціально-економічних спеціальностей (філософські, історичні, культурологічні, журналістські факультети) а також молоді журналісти віком до 25 років. Є можливість проходження науково-виробничої практики.

Контакти: guildhallkyiv@gmail.com. Продакшн тренінг для журналістів друкованих та онлайн ЗМІ

З 30 січня по 1 лютого 2017 року програма «Open Media Hub» організовує у Києві продакшн тренінг для журналістів із друкованих та он-лайн видань. Заплановано триденний навчальний курс, орієнтований на виробництво новин і призначений для розширення навичок журналістів із друкованих та інтернет-ЗМІ.

Тематично тренінг буде стосуватися актуальних проблем і подій, пов'язаних із стосунками Україна-ЄС, інструментів для створення цікавих історії, а також засобів зміцнення інституційного та індивідуального потенціалу журналістів для якісного висвітлення сьогодення і перспектив стосунків Україна-ЄС.

Навчання проводитиме консультант проекту «Open Media Hub» Гай Деген, і мова йтиме про наступні галузі:

* Розширені інструменти для журналістського дослідження

* Розширені інструменти для візуалізації історій

* Практична робота із актуальними он-лайн інструментами для інтерактивного репортажу

* Аудіо, відео та інфографіка

* Мультиплатформна журналістика

* Журналістика даних

* Команда робота під час збору та обробки даних

* Використання надійних джерел для пошуку інформації про ЄС

* Обробка контенту, що його створюють користувачі

* Ефективне використання соціальних засобів масової інформації і т.д.

Умови участі

До участі у тренінгу на конкурсній основі запрошуються журналісти та керівники друкованих і он-лайн видань із усіх областей України. Для участі у тренінгу необхідно до 27-го січня заповнити анкету учасника за посиланням (анкету можна заповнювати українською мовою). Підтвердження участі в тренінгу буде надіслано письмово на електронну скриньку потенційних учасників 28 січня 2017 року.

Організатори тренінгу забезпечують:

* Журналістам з-поза Києва - компенсацію транспортних витрат за наявності оригіналів квитків (залізничним транспортом (клас не вище купе, 2 клас Інтерсіті, автобусом). У разі відбору на тренінг Ви маєте потурбуватися і придбати обидва квитки (на Київ і додому) завчасно, тому що компенсація проводитиметься за наявності обох квитків.

* Проживання у готелі журналістам з-поза Києва (одномісні номери “Стандарт”).

* Харчування (сніданки та обіди) протягом тренінгу.

* Необхідні матеріали тренінгу.

З питаннями щодо технічних умов участі у тренінгу (проїзд, проживання, компенсація) звертайтеся до Вікторії Талашкевич, за телефоном 050-321-39-19

Контакти: Вікторія Талашкевич (050) 321-39-19 Четверта хвиля постійного конкурсу грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні»

Оголошено четверту хвилю постійного конкурсу грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні» від проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується ЄС в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні». Дедлайн - 6 березня 2017 р.

Метою конкурсу є створення і розвиток потенціалу регіональних ЗМІ для висвітлення питань, пов'язаних з відносинами України та Євросоюзу, впровадження УА, інших зобов'язань України перед ЄС, для інформування суспільства про сутність європейської інтеграції та європейських цінностей, а також для просування реформ в регіональному вимірі, забезпечення провідних регіональних ЗМІ фінансовою спроможністю для сталого висвітлення європейської тематики, сприяння публічному обговоренню та підвищення інформованості громадськості про теми, пов'язані із ЄС, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях.

Передбачається, що виконання проекту сприятиме підвищенню обізнаності редакторів ЗМІ, провідних журналістів щодо відносин між ЄС та Україною і щодо процесу реформ, які підтримуються ЄС.

В рамках конкурсу пріоритет надається засобам масової інформації, що функціонують за межами столиці.

Вимоги до учасників конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються ЗМІ, які:

• офіційно зареєстровані як юридичні особи в Україні не менше 1 року (грантові заявки від ФОП не приймаються);

• мають щонайменше річний, бажано – трирічний досвід роботи;

• мають досвід публікацій за тематикою запропонованого проекту;

• мають сталу аудиторію в одному або декількох регіонах України (окрім Києва);

• мають спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

У конкурсі можуть брати участь регіональні ЗМІ всіх типів (окрім державних): інтернет, друковані та електронні ЗМІ (телебачення та радіо), а також конвергентні ЗМІ, що поєднують кілька типів.

Максимальний розмір гранту – 375 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 200 000 – 300 000 гривень, в залежності від типу ЗМІ, менше фінансування дасть переможцям додаткову можливість подаватися на продовження проекту).

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kiev.ua. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 2,5 Mb.

Додаткова інформація: http://gurt.org.ua/news/grants/36403/. Конкурс для місцевих ЗМІ в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії»

Інтерньюз-Україна шукає 9 місцевих ЗМІ (зокрема онлайн ЗМІ), що стануть партнерами проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії». Вони братимуть участь в підготовці серії мультимедійних пакетів під назвою «Україна плюс». Досвідчені тренери радитимуть нашим партнерським ЗМІ, як урізноманітнити власний контент та зробити його більш привабливим для аудиторії.

Крім цього, 9 партнерських ЗМІ братимуть участь у тренінгах з медіа-маркетингу – учасники дізнаються, як ефективно промотувати свій ЗМІ і зробити його популярнішим серед аудиторії.

Кожен з 9 відібраних місцевих партнерів отримає 7 мультимедійних пакетів під назвою «Україна плюс», які вони зможуть використовувати для збагачення власного контенту. Партнери проекту матимуть завдання адаптувати мультимедійні пакети до інтересів спільнот, в яких вони працюють. Період виробництва/адаптації мультимедійного пакету триватиме 1 місяць. Матеріали будуть публікуватись раз у місяць, починаючи із квітня 2017 року.

Також партнерські ЗМІ отримають грант у розмірі 4500 доларів США кожен. Ці кошти буде виплачено частинами в ході реалізації проекту. Грант буде покривати, але не обмежуватись, витратами на виробництво, розміщення матеріалів, заробітну плату.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку зафіксовані ...
Наступна новина: На Вінниччині 4,5 тис. осіб ...

КОМЕНТАРІ