«Приймаю естафету 22PushUpChallenge від Володимира Курила та Романа Реваджука. Передаю керівникові обласного управління поліції Олександрові Богомолу, обласному військовому комісарові Олександрові Скумбрію та обласному прокуророві В`ячеславу Перчу», – зазначив Степан Барна.
Нагадаємо, суть флешмобу полягає в тому, щоб протягом 22 днів віджиматися 22 рази й щодня запрошувати когось перейняти дану естафету, аби таким чином спільно привернути увагу до теми ветеранів АТО і Збройних Сил України. Це започаткували у США, щоб протистояти проблемам ветеранів, які повертаються додому після війни із посттравматичним синдромом. За статистикою, щодня 22 із них накладають на себе руки.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Завдяки реагуванню ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим