На семінарі директор Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький розповів присутнім про програму U-LEAD, про конкурси та гранти, в яких можна взяти участь.
«Для того, аби зрозуміти краще принцип діяльності освіти в ОТГ ми будемо організовувати поїздки до сусідніх регіонів та дивитися, як це влаштовано і працює у них. Обмін досвідом – це позитивний процес», – зазначив Василь Невмержицький.
Начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Вадим Калінін розповів про демократизацію процесів управління в освіті, а також про важливість створення органів управління освітою в ОТГ.
Загалом на Житомирщині знаходиться 820 загальноосвітніх навчальних закладів та 697 дошкільних навчальних закладів. В 32 ОТГ області функціонує 220 ЗОШ та 212 дошкільних закладів, що становить майже 1/3 від всієї області.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Наш земляк Андрій Андріїшин ...
Наступна новина: Громадська рада при ...