Вісім медалей тернопільських спортсменів на етапі Кубка України зі сноуборду у Києві

05.02.17 13:51 0 575
Три золотих, три срібних та дві бронзові нагороди здобули тернопільські сноубордисти на І-му етапі Кубка України зі сноуборду. Відбувались змагання у Києві, на трасі «Протасів Яр». Набравши 148 очок, вихованці СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради посіли друге місце Кубка України серед спортивних шкіл, поступившись лише ДЮСШ «Буковель» (Івано-Франківська область), у якої 258 очок.

В особистому заліку у своїх вікових категоріях переможцями та призерами стали: Таня Ярош – дві золоті нагороди (кандидат в майстри спорту, школа № 23), Вероніка Пукас – золота нагорода (2 спортивний розряд, школа № 11), Віта Марія Ханас – срібна та бронзова призерка (кандидат в майстри спорту, член юніорської збірної України, школа № 19), Алевтина Рипнінська – двічі срібна призерка (2 спортивний розряд, школа № 19), Вікторія Льотковська – бронзова призерка (1 спортивний розряд, класична гімназія).

Спортсменів до стартів готували тренери: Наталя Пазунка, Уляна Перчик, Ірина Кекот та Андрій Бігуняк, а в організації допомагали інструктори Таня Романишин і Марія Яремій. Всі спортсмени виступають за ФСТ «Динамо».

Бронзова призерка у командному заліку змагань - команда сноубордистів Тернопільської області - вдячна за добре організовані змагання Кубка України Федерації лижного спорту України (Володимир Малежик, Леонід Тікун та Юлія Сипаренко) та керівництву комплексу «Протасів Яр» міста Києва.

Попередня новина: Чернівці: Концерт ...
Наступна новина: На Вінниччині у 2016 році ...