Вінницькі спортсмени привезли 11 медалей різного ґатунку.
Серед юніорів чемпіонами серед бойового самбо стали вінничани Нікітін Дмитро, Кулібаба Анатолій, Кулібаба Микола, серед спортивного самбо Пріщенко Олександра, 1 срібний призер, 6 бронзових призерів.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Харчування учнів у школах ...
Наступна новина: В Луцьку співчуття у ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим