«Цьогоріч ми поставили собі за мету залучити щонайменше 1 мільярд гривень у масштабні ремонти та реконструкцію доріг Тернопільської області. З них 700 мільйонів гривень — це кошти з державного бюджет. Серед поставлених пріоритетів: дороги Тернопіль — Кременець, Тернопіль — Львів, Тернопіль — Івано-Франківськ, Тернопіль — Хмельницький», — зазначає Степан Барна.
У роботі територіальних громад та органів місцевого самоврядування очікується суттєве зростання показників, які долучатимуться на позиції співфінансування ремонту місцевих та комунальних доріг, наголошує очільник області.
Загалом торік зведеними бюджетами області було залучено майже 130 мільйонів гривень на ремонт та реконструкцію доріг області.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Юрій Вербич: “Високі ...
Наступна новина: В Луцьку керівництво ...
Wear-free technology – комплексні рішення для ...
Школьная форма для мальчиков: как выбрать правильно
Як вибрати фабрику з виробництва курток
Сучасна мед. техніка для дому та закладів охорони здоров’я
Аромат як підпис: як знайти свій ідеальний парфум та створити незабутній образ