Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова пояснила, що ці зміни дадуть змогу сконцентрувати зусилля місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, меценатів на виконання зазначених в програмі завдань та забезпечити ефективне здійснення політики в галузі соціального захисту та підтримки учасників бойових дій, інвалідів війни. Адже в учасників АТО є великий інтерес до Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування, виявило бажання взяти в ній участь 60 осіб.
Члени комісії також підтримали зміни до Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які проживають в м. Луцьку та на території Прилуцької сільської ради Ківерцівського району на 2017 рік» та зміни до Програми соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням міської ради від 28.10.2015 № 80/12.
Директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш у своєму виступі зазначала, що для того, щоб дію програм поширити на учасників АТО, які проживають у Прилуцькому, великих коштів не треба, але це сприятиме співпраці між містом Луцьком і селом Прилуцьке, які в перспективі можуть об'єднатися.
Комісія розглянула і пропонує до затвердження сесією міської ради Положення про надання освітніх послуг в ЗНЗ міста Луцька. За словами начальника управління освіти Олега Гребенюка, Положення регламентує надання платних освітніх послуг в загальноосвітніх навчальних закладах міста Луцька.
Ще депутати взяли до відома інформацію департаменту культури по проведених заходах за 2016 рік (відповідно до плану роботи комісії) та подякували за роботу директору департаменту Тетяні Гнатів.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області у ...
Наступна новина: В Житомирській області ...