Так відреагував голова ОДА Ігор Гундич на те, що 24 лютого перевізником допущено грубе порушення умов надання пасажирських послуг – на маршрут вийшов водій у нетверезому стані.
«Дав доручення негайно розірвати договір із перевізником, у якого на маршрут вийшов нетверезий водій. Вже всіх попереджено. До середи чекаю пропозиції від перевізників, які бажають якісно обслуговувати 177 маршрут "Житомир-Висока Піч"», – повідомив Ігор Гундич.
Вчора перевізнику направлено листа про те, що із 3 березня 2017 року з ним буде розірвано договір на перевезення пасажирів. До цього часу Житомирська ОДА знайде іншого виконавця послуг.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Луцьк: СПОРТ – ЦЕ ЖИТТЯ!
Наступна новина: Весняний місячник ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим