Луцьк: міському голові Миколі Романюку присвоєно звання “Почесний громадянин міста Волноваха” (посмертно)

Луцьк: міському голові Миколі Романюку присвоєно звання “Почесний громадянин міста Волноваха” (посмертно)

27.02.17 15:02 0 321
У Луцьку перебуває делегація із міста-побратима Волноваха Донецької області. 25 лютого 2017 року - друга річниця співпраці та партнерства між містами Луцьк та Волноваха. гості відвідали могилу міського голови Миколи Романюка на його малій Батьківщині у селі Золочівка Рівненської області.

Прибувши на місце, де після важкої хвороби знайшов вічний спочинок міський голова Микола Романюк, делегати поклали квіти та вклонилися його могилі.

Заступник голови Волновахської районної ради Сергій Демченко висловив щирі співчуття усім лучанам. “Микола Ярославович -це людина із великої літери. Завдяки йому Волноваха здобула надійного друга та партнера-місто Луцьк”, - наголосив він.

Потому у конференц-залі департаменту ЦНАП відбулася офіційна зустріч з нагоди ІІ-ї річниці підписання Меморандуму про співпрацю між містами Луцьк та Волноваха. 2 роки тому, 25 лютого, між містами Луцьк та Волноваха був підписаний Меморандум про співпрацю. Ініціатором зміцнення стосунків між містами став Луцький міський голова Микола Романюк. У такий спосіб міська влада і лучани висловлювали усій Східній Україні, а особливо мешканцям Волновахи на Донеччині, свою підтримку.

Зустріч відбулася за участі першого заступника міського голови Тараса Яковлева, заступника голови Волновахської районної ради Сергія Демченка, виконуючого обов'язки міського голови м.Волноваха Ігоря Ісміханова, секретаря міської ради міста Волноваха Тетяни Гукай, начальника управління культури Волновахської міської ради Олени Більдій, членів футбольної команди «ФК «Волноваха», їх капітана Петра Буряка, керівника команди Володимира Головіна та сина Миколи Романюка Володимира.

Привітавши гостей, Тарас Яковлев зазначив: “Рівно 2 роки тому, розпочавши співпрацю між нашими містами, ми втілили у життя відомий лозунг “Схід та Захід Разом”. За цей час зроблено чимало, особливо у сфері розвитку соціокультурних та мистецьких зв'язків між Луцьком та Волновахою. Акцентом нашої співпраці були саме діти, адже за ними майбутнє”, - наголосив Тарас Яковлев. Також він додав, що приємно було бачити на День міста у Волновасі творчі колективи міста Луцька, виступи яких зібрали величезну кількість місцевих жителів на центральній площі Волновахи. “Наша дружба продовжуватиметься і надалі, тому попереду нас чекає ще багато добрих справ, які неодмінно будуть об'єднувати Україну”, - підкреслив Тарас Яковлев.

Один із авторів та підписантів Меморандуму про співпрацю Сергій Демченко подякував лучанам за дружній прийом та чудову атмосферу, яка панує у місті. “Усі наші спільні ідеї, які планували втілити разом із Миколою Ярославовичем, будуть реалізовані”, - пообіцяв він та закликав переглянути фільм, присвячений пам'яті міського голови Миколи Романюка, аби пригадати найкращі моменти співпраці та дружби.

Потому, присутні хвилиною мовчання вшанували його пам'ять.

Найемоційнішим мометом зустрічі стало вручення відзнаки “Про присвоєння Романюку Миколі Ярославовичу звання “Почесний громадянин міста Волноваха (посмертно)”, яку отримав син Миколи Романюка Володимир. За словами секретаря міської ради міста Волноваха Тетяни Гукай, відповідне рішення було прийняте на сесії Волновахської міської ради 17 лютого 2017 року.

Отримавши відзнаку, Володимир Романюк щиро подякував за пам'ять та глибоку повагу до батька. “Прикро, що міста Луцьк і Волноваха об'єднала біда, що торкнулася нашої Батьківщини. Сподіваюся, що скоро у нас запанує мир та спокій. Бажаю нашим містам успіху та процвітання”, - сказав він.

На завершення зустрічі Тарас Яковлев додав, що окрім підбиття підсумків, варто окреслити напрямки подальшої роботи. “Ми і надалі будемо розвивати наші культурні зв'язки, запрошувати дітей на канікули, організовувати для них цікаве дозвілля, а також концерти та творчі заходи. Нас чекає ще багато цікавих зустрічей”, - наголосив він та вручив гостям пам'ятні сувеніри.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ