134 робочих місця створено у Вінницькій області в рамках проекту ЄС (+фото)

134 робочих місця створено у Вінницькій області в рамках проекту ЄС (+фото)

28.02.17 11:56 0 253
У Вінницькій області завершено реалізацію проекту ЄС«Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області». За час діяльності проекту було надано 26 компенсацій підприємцям з числа переселенців, які приймали участь у конкурсі бізнес-планів, на суму 5,5 млн.грн., у Вінницькій області створено 134 робочих місця.

Завдяки грантовим коштам у Вінницькій області родина, яка переїхала з Донецької області у Вінницьку, відкриє в районному центрі кафе сімейного відпочинку з окремим куточком відпочинку для дітей; підприємець, який займається ремонтом меблів, придбав машину, яка використовуватиметься для доставки цих меблів. Крім того, підприємцями з числа переселенців відкрито міні-ательє, клас з навчання іноземної мови, відновлено роботу міні-сироварні «El Greco», збільшено потужності компанії з виробництва будівельних сумішей, збільшено потужності компанії з виробництва засобів індивідуального протипожежного захисту, компанії з виробництва окулярів, перукарню для маленьких вінничан, з нуля створено бізнес з обладнання кулерами для води в офісах, створено копіювальний центр та багато ін.

Даний проект дав можливість новим мешканцям Вінницької області адаптуватися економічно, створивши умови для ведення підприємницької діяльності та перенесення бізнесу із зони АТО. Крім того, в разі необхідності командою проекту надавалась інформаційна та консультаційна підтримка переміщеним особам, що слугувало стимулом для ведення підприємницької діяльності та працевлаштування.

З історіями учасників проекту можна ознайомитись у відеосюжетах, які знаходяться на сторінці проекту в мережі Facebook https://www.facebook.com/tsentr.adaptatsii та у мережі youtube.

Проект не зупиняє свою роботу, а продовжує надання консультацій підприємцям уже в якості Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

В разі необхідності отримання консультацій, звертайтесь за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, к. 125, тел. (0432) 50-85-80.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: «Дитинства ...
Наступна новина: Юрій Юрик:Маємо підняти на ...

КОМЕНТАРІ