Волинські прокурори в суді наполягатимуть на поверненні державі земельної ділянки вартістю понад 600 тис грн

Волинські прокурори в суді наполягатимуть на поверненні державі земельної ділянки вартістю понад 600 тис грн

02.03.17 08:07 0 176
Маневицька місцева прокуратура Волинської області звернулася до суду з позовом в інтересах Маневицької районної адміністрації, Четвертнянської сільської ради та Волинської облдержадміністрації, аби розірвати договір оренди землі та повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 610 тис. грн.

Прокурори з'ясували, що наприкінці вересня 2011 року між Маневицькою РДА та місцевим підприємцем було укладено договір оренди цієї земельної ділянки площею майже 42 га, яка знаходиться за межами села Четвертня.

До 2015 року орендар справно сплачував орендну плату за землю, проте ось уже два роки місцевий бюджет не отримав від нього ні копійки за користування ділянкою.

Маневицька місцева прокуратура у 2016 році зверталася до суду з позовом, аби стягнути з підприємця заборговану орендну плату. У листопаді минулого року суд задоволив позовні вимоги прокурорів. Проте орендар ні добровільно, ні в примусовому порядку досі заборгованості не сплатив.

Відтак прокурори в суді вимагатимуть стягнути з підприємця понад 22 тис. грн. заборгованої орендної плати разом із пенею, розірвати договір оренди землі та повернути земельну ділянку державі.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернігів: Депутати ...

КОМЕНТАРІ