Як попередньо встановлено досудовим розслідуванням, вказані грошові кошти начальник Мукачівського військового полігону 128-ї окремої гірської піхотної бригади вимагав та одержав від закарпатця за відпуск із полігону лісопродукції без оформлення у встановленому порядку документів, без оплати їх вартості та оформлення товаротранспортних документів.
Для вчинення вказаного злочину капітан залучив іншого військовослужбовця, який виступав у ролі посередника і був затриманий при одержанні другого траншу 7 тис грн. хабара із загальної суми – 8 тис.грн.
Дії посадовця-військового у кримінальному провадженні кваліфікуються за ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.
Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про його затримання порядку ст. 208 КПК України.
Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Землекористувачі сплатили ...
Наступна новина: У Палаці культури міста ...
Михайло Зборовський: як IT-Рішення забезпечують ...
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ